BRAWO BRZÓZA KRÓLEWSKA ! – BRAWO MIESZKAŃCY !

Do tej pory w Brzózie Królewskiej było jak w polskim filmie – nic się nie działo. Nagle zaczęły się dziać dziwne rzeczy – najpierw czarna limuzyna SOP ma kolizje w Brzózie Królewskiej – następnie pojawia się Premier Mateusz Morawiecki – posłowie, ministrowie, ksiądz i wszyscy chcący poczuć blask fleszy. Co się dzieję ? – mam kilka teorii na ten temat : pierwsza – odkryto duże złoża ropy naftowej w Brzózie Królewskiej, druga – nowa lokalizacja dla lotniska narodowego, trzecia – chcą zlokalizować ośrodek dla uchodźców w Brzózie Królewskiej, czwarta – będą wybory…. – sami oceńcie która z teorii jest najbliższa prawdy.

Zwolennicy „dobrej zmiany” w ostatnich dniach chodzili z wypiekami na twarzy – byli ( i są)  dumni , tak zwany „gorszy sort” po cichu kibicował lokalnemu samorządowi za genialne ruchy w zakresie promocji Gminy Leżajsk.

Odbyło się kilka bardzo ciekawych imprez – Dni Gminy Leżajsk, III Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka – organizacja na najwyższym poziomie – super promocja miejscowości – takich działań nie widziała Brzóza Królewska od 100 lat – biedny jedynie Orlik Tuska – jak ziemia zakazana…. .

Swoją drogą zastanawiam się nad obecnością Księdza na powitaniu Premiera Morawieckiego – kilka godzin wcześniej był III Bieg Brzózańskiego Wilka – jakoś czasu nie miał aby uścisnąć dłonie organizatorom i gościom . Byłem święcie przekonany, że Ksiądz albo jest na wakacjach albo ma inne obowiązki skoro nie odwiedził uczestników Biegu – gości miejscowości/parafii. Smutne to i wymowne.

Warto jeszcze odnotować wizytę gości z USA na III Biegu Brzózańskiego Wilka – ta wizyta świadczy tylko o tym, że mieszkańcy Brzózy Królewskiej robią wielkie rzeczy i są dostrzegani za „wielką wodą”. Czekamy teraz na wizytę Donalda Trumpa ! – nie ma rzeczy niemożliwych w Brzózie Królewskiej !.

Wyrazy podziwu i życzenia wytrwałości dla Wójta Gminy Leżajsk – tyle imprez w ciągu kilku dni i pełna profesjonalizmu praca – świetna wizytówka Gminy i jej mieszkańców.

Teraz pozostał na deser koncert Sławomira !

BRAWO BRZÓZA KRÓLEWSKA ! – BRAWO MIESZKAŃCY !

głos Reżysera – pierwsza klasa !

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s