Wstydliwy problem Wielkiej sadzawki

Wakacje w pełni – 500+ przywiało turystów nad naszą Wielką sadzawkę. Mieliśmy już gości z Gdańska, Szczecina, Poznania…. i każdy z nich chciał skorzystać z toalety nad Zalewem (…też mają wymagania). Byli nawet tacy którzy zdecydowali się zostać kilka dni pod namiotem – twardziele – wpadli na genialny pomysł ! – kawa na Orlenie i toaleta gratis (+punkty Vitay).

Nie prosimy Gminy o naprawienie (uruchomienie) toalet nad Wielką sadzawką  ponieważ dowiedzieliśmy się od Edixa, że jest to sprawa technicznie nie wykonalna, przerastająca możliwości organizacyjne – dlatego prosimy o postawienie tablicy „toalety nieczynne – najbliższe toalety czynne na stacji Orlen w Leżajsku

Przed nami wielkie upały ! – turystów będzie cała masa – każdy będzie chciał prawdopodobnie skorzystać z toalety – uprzejmie prosimy o interwencję.

 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Wstydliwy problem Wielkiej sadzawki

  1. Ciekawa jestem, jak to wygląda u was z kleszczami? Ostatnio czytałam tu o zagrożeniach, jakie niesie za sobą ugryzienie kleszcza i poszukuję naprawdę bezpiecznego miejsca na wakacje z dziećmi.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s