TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA – trasa biegu

Trwają zapisy na bieg Tropem  BRZÓZAŃSKIEGO Wilka. Poniżej prezentujemy trasę biegu udostępnioną przez organizatora .

tropem_mapa

tropemwilka

Reklamy

10 uwag do wpisu “TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA – trasa biegu

 1. Wspaniała inicjatywa, szkoda że nie ma K 70 to bym nie miała konkurencji. I szkoda, że to nie marsz albo spacer bo miałabym szansę na ukończenie. Ale i tak chyba spróbuję, jak zdrowie pozwoli. Oj, chciałaby dusza do raju ale serce nie pozwalaju.

  Polubienie

  • Czas przewidziany na ukończenie jest 150 minut, dlatego nawet maszerując można ukończyć trasę. Jeśli Pani weźmie udział to będzie to zarazem mobilizujące a z drugiej strony powodem do wstydu dla młodzieży.

   Polubienie

   • Wezmę udział ale nie po to by mobilizować i zawstydzać. Wezmę dla uciechy i radości i dlatego że mogę i chcę. Jeśli to mobilizacja to niezamierzona.

    Polubienie

 2. Pomysł jak dla mnie fantastyczny. Bardzo chcial bym wystartować lecz jestem za młody. Fajnie by było gdyby organizatorzy pomyśleli troszkę o młodszych. Nie rozumiem dlaczego trasa jest dopiero od 16 lat skoro wiele młodszych również potrafi z łatwością pokonać takie trasy.

  Polubienie

 3. Zawodnicy młodsi – poniżej 16 lat mogą wystartować jako wolontariusze.
  Zgłaszam taka kategorie. Jako uczestnik w kategorii 50+ coś czuje ze stała opieka na trasie by sie przydała.

  Slavkos

  Polubienie

 4. Witam,
  Jako mieszaniec Brzózy Królewskiej i osoba, biegająca już od ponad 15 lat jestem ogromnie zaskoczony ilością osób które zaczęły aktywnie spędzać czas. I z tego miejsca mam propozycje dla organizatorów. Proponuję aby np raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie spotkać się i wspólnie zrobić kilkanaście kilometrów po naszych leśnych bezdrożach. Mam propozycję dla wszystkich tych którzy czują się na siłach w dniu jutrzejszym o godzinie 12.30 na wspólne bieganie. Ja w swoim planie mam jutro do wykonania 20 km biegu Trailowego. Chętnych zapraszam w dniu jutrzejszym. Proponuję abyśmy się spotkali pod naszym Ośrodkiem zdrowia. Na chętnych będę czekał o 12.30. O 12.40 ruszamy w trasę.

  Polubienie

  • Pomysł wspólnego biegania jak najbardziej trafny i ja byłbym za stworzeniem amatorskiego klubu biegacza na Brzózie. Trochę będzie problem z zgraniem czasu, w szczególności u mnie ale może się coś uda. Planujemy również na początek maja wspólny bieg zapoznawczy na trasie planowanych zawodów i serdecznie zapraszam. Wszelkie szczególny na naszej stronie i profilu facebook.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s