Koniec sezonu 2015

To juz koniec sezonu 2015 nad Zalewem w Brzózie Królewskiej. Był to rok dziwny i obfitujący w wiele niesamowitych wydarzeń oraz zdarzył sie jeden prawdziwy cud. Dla mnie osobiście ten rok dał mi ogromnego powera i udowodnił, że nie ma sytuacji beznadziejnych i cuda sie zdarzają. Do zobaczenia 🙋 za rok !

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Koniec sezonu 2015

 1. Wbrew wcześniejszym obietnicom zalew nie został odmulony więc podstawowy cel nie został zrobiony!!!
  Kiedy jak nie teraz skoro wszyscy radni i nawet sołtys są z ekipy rządzącego gminą wójta i nie ma na wsi żadnej opozycji?
  Nie rozumiem zadowolenia i optymizmu Pana G.

  Polubienie

  • Optymizm i zadowolenie wynika z wydarzeń które miały miejsce w 2015 roku i nie są bezpośrednio związane z „życiem” na Zalewem. Można powiedzieć, że zdarzyło się coś co jeszcze rok temu było całkowicie niemożliwe i wpłynęło na życie kilku osób.
   Jeśli chodzi o „życie” Zalewu to przestałem się łudzić, że znajdzie się kasa na naprawę Zalewu. Są działania chaotyczne i pozorne (wynajęcie Zalewu amatorowi) oraz działania czysto propagandowe. Nie ma pomysłu na Zalew i nie widzę w najbliższym czasie szans na poprawę.
   Radni, Sołtys, Wójt – działają jak działają a naszym największym problemem jest właśnie brak opozycji .
   Aleee mamy nowy Parlament i zaraz nowy Rząd – obiecaną górę pieniędzy i dobrobyt – #damy rade 🙂

   Polubienie

 2. A tak na marginesie: skąd czerpiecie wiedzę na temat tego co sie zrobiło, jakie sa plany itd? Jak sie buduje dom to ogromu robot nie widać na zewnątrz bo po drodze sa ławy, fundamenty itd.?

  Cześć zadań wykonuje sie w cyklach kilkuletnich.
  I jeszcze taka refleksja: trudno niektórym ludziom oddzielić to co by sie chciało od tego co można. Radziłbym zacząć od diagnozy co można było zrobić a dopiero pózniej oceniać zaniedbania.

  Pretensje do Gminy o to ze próbowali wynająć martwy turystycznie Zalew amatorom jest chyba nie na miejscu. Bo przecież nie pominęli kolejki zawodowców, którzy ustawili sie by inwestować lubiana przez nas okolice.

  A juz zadziwiające jest bezkrytyczne podejście do łobuzów, którym zdarzało sie pobić przyjezdnych turystów – klientów tych „amatorów” i nie kojarzenie faktu, ze takie działania to straty dla wszystkich mieszkańców.

  Zdrowia szczęścia i dużo rozsądku w Nowym Roku życzę wszystkim sympatykom tego pięknego kawalka planety.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s