A jednak można….

Majdan Sopocki – przykład wykorzystania potencjału jaki daje lokalny Zalew. Wszyscy są zadowoleni – są turyści i jest kasa. Oczywiście można znaleźć tysiąc powodów dla których podobna inwestycja nie uda się w Brzózie Królewskiej. Może warto wykorzystać ten jeden powód dla którego może się udać – jak to zrobić ? . To co obecnie dzieje się nad Zalewem w Brzózie Królewskiej to już kabaret – opuszczamy glony na dno i podnosimy. W ostatnią niedzielę byli ludzie którzy kąpali się w Zalewie pomimo braku wody ! – chcieli chyba zrobić na złość – przecież ewidentnie nikt ich nie zapraszał do Brzózy Królewskiej – nawet woda została spuszczona ! – natrętni turyści jednak przyjechali. Proponuję postawić tablicę przy wjeździe do Brzózy – „Najbliższy sensowny zalew czynny w Majdanie Sopockim”.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “A jednak można….

  1. Wpada się czasem w taką czarną doopę, że już nie da się poprawiać, akceptować wbrew i wobec – tylko wiać. Dlaczego u nas nie, jeśli gdzie indziej jak najbardziej tak. Dlaczego gdzie indziej ciepło i miło i trawa bardziej zielona. Teraz, dziś, mówię – nie! Ale jak Ildefons w „Liście noworocznym do ludzi z wiosek i małych miast” – pytam. Jak to jest !!!

    Polubienie

  2. mamy aż czterech radnych z ekipy obecnego wójta i żadnej opozycji więc niech się wreszcie wykażą i zrobią coś konkretnego bo jakoś ich nie widać a zalew coraz bardziej marnieje!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s